A toto sme my

SPROSTREDKOVATEĽSKÁ

AGENTÚRA FOPA WORLD

HĽADÁŠ PRÁCU?

A toto sme my

SPROSTREDKOVATEĽSKÁ

AGENTÚRA FOPA WORLD

SPOZNAJ NÁS

Fopa World je slovenská sprostredkovateľská agentúra. Spolupracujeme hlavne so zahraničnými partnermi, predovšetkým z Nemecka, ale aj z Rakúska a Holandska. Firmy spájame so šikovnými a spoľahlivými pracovníkmi a vytvárame tak symbiózu, pri ktorej získava každý. Záujemcom ponúkame finančne aj odborne zaujímavé pracovné príležitosti s dlhodobým uplatnením a možnosťou profesionálne rásť. Našim nemeckým, rakúskym a holandským partnerom zase prinášame kvalifikovanú pracovnú silu pre ich projekty.

Hlavným cieľom Fopa World je po prijatí projektu od našich objednávateľov projekt zrealizovať v spolupráci so subdodávateľmi a odovzdať ho vo vysokej kvalite zhotovenia. Nebudujeme však iba projekty. Budujeme aj dobré a férové vzťahy založené na vzájomnej dôvere. Aj napriek pracovnému zameraniu tak nezabúdame na ľudské hodnoty a ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne.

Veríme, že aj čerstvo vyškolený nováčik má rovnakú hodnotu, ako hociktorý iný zamestnanec. Maximálnu možnú kvalitu zamestnancov dosahujeme tým, že sa ich už od začiatku snažíme viesť k veľkej zodpovednosti, korektnému správaniu a lojalite. Spoločne sa rozvíjame, rastieme, reagujeme na nové postupy. Aj preto si našu profesionálnu robotu pochvaľujú aj v zahraničí.

Pridaj sa k nám aj ty!

Prečo pracovať na našich zákazkách?

Rýchle zabezpečenie zákazky

Dlhodobá a stabilná práca

Dobrá finančná odmena a školenia